Працівники Коростенської районної державної адміністрації та їх діти запустили новий челендж #Квітка_Незалежності

Дата: 15.08.2021 08:59

А передувало цьому проєкту зустріч начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА Ірини Вознюк зі спеціалістами райдержадміністрації та їх дітьми на тему: «Ти у мене єдина», присвячена головному святу нашої держави – Дню незалежності України.

Під час зустрічі Ірина Вознюк розповіла про непрості історичні кроки становлення нашої країни, історичні події, що наближали нашу державу до незалежності та суверенітету.

Символом цього величного свята у цьому році стала #Квітка_Незалежності.

Варто відзначити, що в кожної області України вона своя і створена на основі гербів обласних центрів.

Результатом такої зустрічі стало бажання дітей створити фоточелендж #Квітка_Незалежності, який сьогодні ми хочемо вам презентувати.

Тож ми передаємо челендж #Квітка_Незалежності Бердичівській районній державній адміністрації та її голові Людмилі Димидюк. Запрошуємо долучатись всіх жителів України! Робимо фото або відео з квіткою незалежності та розміщуємо хеш-тег #Квітка_Незалежності.

Маємо надію, що квіти незалежності сформують єдине, дружнє коло любові та взаємоповаги всіх жителів України і за її межами.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА.