Житомирська область отримала 30 тисяч доз вакцини Moderna для ревакцинації

Дата: 18.08.2021 16:19

Партію вакцини доставили пізно ввечері 17 серпня на базу спеціального медичного постачання Житомирської обласної ради.

30195  доз область отримала для щеплення другою дозою Moderna. Вона призначена для щеплень в центрах масової вакцинації та усіх пунктах вакцинації на первинці (в поліклініках та амбулаторіях) для ревакцинації

Для повного щеплення цією вакциною необхідні дві дози з інтервалом у 28 днів.

Нагадаємо, що невідкриті флакони з вакциною можна зберігати в холодильнику, захищені від світла, за температури від 2 °C до 8 °C до 30 днів. Протягом цього періоду на транспортування можна виділити не більш ніж 12 годин. Після розморожування вакцину не слід заморожувати повторно.

Після вилучення з холодильника невідкриті флакони можна зберігати за температури від 8 °C до 25 °C до 24 годин.

Зберігання й логістику мРНК-вакцин, отриманих від COVAX, з дотриманням правильного холодового ланцюга в Україні забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Станом на 18 серпня по Житомирській області вакциновано 248703 особа, із них вакциною Moderna (Spikevax) 30195 осіб.

Станом на сьогодні у Житомирській області діє 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19.

Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.