20 серпня – пряма телефонна лінія «Децентралізація на зв’язку» для представників органів місцевого самоврядування

Дата: 18.08.2021 16:28

Мінрегіон спільно з порталом Децентралізація запроваджують серію діалогових онлайн-заходів для представників органів місцевого самоврядування під назвою «Децентралізація на зв’язку».

На запитання про організацію діяльності новостворених громад, реалізацію повноважень та інші актуальні для громад питання представники органів місцевого самоврядування зможуть отримати відповіді у прямому ефірі чи телефоном від фахівців Мінрегіону та експертів.

Перший онлайн-захід «Децентралізація на зв’язку» відбудеться 20 серпня з 11:00 до 12:00.

?? Поставити запитання під час заходу можна за телефоном 044 223 95 11.

Стежте за трансляцією заходу на фейсбук-сторінці Децентралізація, де також можна написати запитання.

На запитання представників громад відповідатимуть:

???? В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій,

???? Сергій Шаршов, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою,

???? Віра Козіна, експерт з юридичних питань,

???? Катерина Рєзнікова, експерт з питань земельних відносин,

???? Віктор Венцель, експерт з фінансових питань.

Захід відбудеться за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.