Інформуємо суб’єктів господарювання (операторів ринку), які проводять реалізацію та виготовлення харчових продуктів

Дата: 20.08.2021 09:48

Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує суб’єктів господарювання (операторів ринку), які проводять реалізацію та виготовлення харчових продуктів про надходження повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів:

• (RASFF) від 12.08.2021 р. № 2021.4304 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (сума 2-СЕ та ЕО, виражена як ЕО: 11,8 мг/мг - проміле) у харчовій добавці, що експортувалась з Фінляндії (виробник: Hankintatukku Arno Latvus OY, Helsinki) до України (отримувач: ТОВ «Лотус», пр.М.Бажана 10, оф.9 Б, м.Київ, 02140)
  • (RASFF) від 27.08.2021 р. № 2021.3589 -fup 4 стосовно виявлення міграції летких органічних компонентів (1,6%) з силіконового посуду для дітей, що експортувавсь з Китаю (виробник: Shenzhen Kean Silicone Product Co.Ltd Shenzhen ) через Данію (вантажовідправник: FB Trading ApS. Hinnerup) до України (отримувач: ФОП Кравченко Владислав, вул. Герої України, 77, кв. 50, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500) .

Начальник управління

Наталія Васьківська