Працівників ДУ «Коростенська виправна колонія (№71)» привітали з 30-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 14:22

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко, Коростенським міським головою Володимиром Москаленко та начальником ГУ Коростенського районного управління Національної поліції в Житомирській області Дмитром Гаращенко привітали працівників ДУ «Коростенська виправна колонія (№71)» з 30-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України.

Цього дня, новоприйняті працівники прийняли Присягу працівника Державної кримінально-виконавчої служби України, кращих працівників ДУ «Державна виправна колонія (№71)» було відзначено грамотами, подяками, грошовими винагородами та цінними подарунками.