В м.Житомир відбулось засідання обласної архітектурно-містобудівної ради

Дата: 25.08.2021 10:56

20 серпня 2021 року в приміщенні обласної державної адміністрації, за участю заступник директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Мединського Віктора Христофоровича, начальника відділу містобудування, архітектури та містобудівного кадастру департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Умінської Валентини Станіславівни, представників Житомирського обласного Управління екології та природних ресурсів, Головного Управління ДСНС України в Житомирській області відбулось засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.

На засіданні розглядались проекти генеральних планів населених пунктів на території Коростенського району, а саме, на території Ушомирської та Чоповицької територіальних громад.

1. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Білошиці Коростенського району Житомирської області»
  2. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території селища Броди Коростенського району Житомирської області»
  3. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території селища Нова Ушиця Коростенського району Житомирської області»
  4. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Веселівка Коростенського району Житомирської області»

Розробник: - ТОВ «КИЇВЗЕМСЕРВІС»

Доповідач: - головний архітектор проекту

Легенчук Еліна Борисівна

Замовник: - Ушомрська сільська рада

1. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Шевченкове Малинського району Житомирської області»
  2. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Кутище Малинського району Житомирської області»
  3. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Тишів Малинського району Житомирської області»
  4. Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території села Стримівщина Малинського району Житомирської області»

Розробник: - ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС»

Доповідач: - головний архітектор проекту

Гуржій Дмитро Петрович

Замовник: - Чоповицька селищна рада

За результатами розгляду всі проекти були погоджені та передані для подальшого проходження громадських слухань та проходження експертизи.