ДО УВАГИ ЗМІ! Триває акредитація на пресконференцію голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка

Дата: 25.08.2021 11:53

26 серпня 2021 року відбудеться пресконференція голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, присвячена другій річниці його перебування на посаді.

Початок о 15:00 (зустріч біля Житомирського обласного онкологічного диспансера, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4)

Програмою заходу передбачено:

• огляд робіт, проведених у Житомирському обласному онкологічному диспансері, та підведення проміжних підсумків розвитку медичної системи Житомирської області;
  • ознайомлення з відреставрованою будівлею Магістрату та спілкування з головою Житомирської ОДА про стан реалізації інфраструктурних та інвестиційних проєктів в області.

Для акредитації ЗМІ просимо надіслати на електронну адресу Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА obl_info@ukr.net  наступну інформацію:

1. Прізвище, ім’я та по батькові
  2. Назву ЗМІ
  3. Посаду
  4. Контактний телефон
  5. Прикріпити копію паспорта (1-а сторінка) та копію редакційного посвідчення.

Звертаємо увагу на те, що до участі у заході допускаються виключно акредитовані журналісти!

Для отримання додаткової інформації просимо телефонувати за номерами:

Ірина Дембіцька, начальник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА, 067-399-23-84;

Юрій Мельник, прессекретар голови Житомирської ОДА, 067-923-88-11.