Поліцейські встановили причетних до обкрадання будинку у Малинській громаді

Дата: 26.08.2021 15:29

Двох місцевих жителів правоохоронці обґрунтовано підозрюють у крадіжці побутової техніки з помешкання жительки с. Ксаверівки. Триває досудове розслідування.

25 серпня до відділення №1 (м. Малин) Коростенського районного управління поліції звернулась 69-річна жінка із заявою про крадіжку речей з її будинку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції, працівникам якої заявниця розповіла, що в період з 22 по 25 серпня вона перебувала на відпочинку. Коли ж повернулась додому, виявила, що в оселі хтось похазяйнував, потрапивши усередину через вікно. З будинку були викрадені телевізійна техніка та інші побутові речі.

Відповідні відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Допомогли оперативникам кримінальної поліції швидко встановити причетних до крадіжки записи камери відеоспостереження, встановленої у будинку. Правоохоронці упізнали у зафільмованих на них особах двох місцевих жителів. Під час перевірки ці відомості підтвердились.

Під обґрунтованою підозрою у вчиненні крадіжки з будинку опинились 2 братів віком 31-го та 46-ти років. Раніше чоловіки уже мали проблеми із законом.

Свою вину обидва визнали. Правоохоронці вилучили частину викрадених з будинку речей.

Усі обставини з'ясовуються у рамках подальшого досудового розслідування.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі строком від 3 до 6 років.