На Коростенщині пройшла благодійна акція «Підготуємось до школи разом»

Дата: 31.08.2021 08:24

Напередодні нового навчального року Коростенські правоохоронці у співпраці з заступницею голови Коростенської районної ради Оленою Харченко та працівниками міського центру соціальних служб допомогли підготуватися до школи дітям із малозабезпечених, багатодітних сімей та таких, що опинились у скрутних життєвих обставинах.

Для школярів зібрали необхідне канцелярське приладдя: зошити, альбоми для малювання, ручки, олівці, фломастери, іграшки та багато іншого.

Зібрані речі учасники акції передали родинам, які цього потребують. Щира подяка та дитячі посмішки стали головною нагородою всім, хто долучились до заходу.

Поліцейські бажають усім учням успіхів, цікавого та легкого навчання. А поліцейські, у свою чергу, подбають, про безпеку та правопорядок.