Крокуємо до школи безпечно!

Дата: 31.08.2021 09:57

30 серпня 2021 року  на центральній площі смт. Лугини Коростенського району правоохоронцями Коростенського  РУП, зокрема  старшим інспектором з ювенальної превенції Коростенського відділу поліції Світлани Мельник, яка закріплена за Лугинською селищною радою Коростенського району  було проведено благодійну акцію  «Крокуємо до школи безпечно», що проходить в усіх куточках  України.  До проведення заходу долучилися та надали канцелярське приладдя, шкільні набори  Лугинська селищна рада, волонтери Благодійної організації «Єлеон», працівники служби у справах дітей Коростенської РДА, представник 4 відділу Коростенського РТЦК та СП.

Метою даного заходу було допомогти хлопцям і дівчатам з сімей, які перебувають у важкій життєвій ситуації підготуватися до навчального року нарівні з однолітками: одягнутися, взутися і зібрати портфелик з усім необхідним шкільним приладдям.

Усі зібрані речі будуть передані у родини, діти  яких найбільше потребують такої уваги.

Дякуємо всім хто долучився до даного заходу