Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів зустріч з головами територіальних громад

Дата: 31.08.2021 12:04

31 серпня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів зустріч з головами територіальних громад та поспілкувався на тему «Щеплення від COVID-19”.

Під час зустрічі розглянули такі важливі питання як щеплення освітян, важливість вакцинування в цілому та перед навчальним процесом, а також розташування вакцинальних центрів.

«У сусідніх районах вакцинування набирає шалених обертів серед працівників освіти, підприємств та організацій, тому аби діти мали повноцінне навчання, а педагоги повноцінну заробітну плату, потрібно не боятися, а навпаки вакцинуватися і закликати своїх рідних та друзів. Весь світ вакцинується і цього не уникнути і нашій країні, а також і нашому великому Коростенському району», - зазначив Юрій Тарасюк.

На сьогоднішній день в Коростенському районі в наявності є різні види вакцини і всі вони безкоштовні та доступні для всіх громадян.

Ознайомитися з пунктами щеплень можна за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської РДА

Ірина Вознюк