Представник Коростенської РДА бере участь у практичному семінарі щодо організації діяльності консультативних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації

Дата: 31.08.2021 14:29

Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської районної державної адміністрації Тетяна Біляченко в м. Запоріжжя бере участь у практичному семінарі з уповноваженими представниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо організації діяльності консультативних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації та способи і методи захисту від них, зокрема з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, насамперед тих, які пересуваються на кріслах колісних, мають порушення зору та слуху.

Участь у семінарі також беруть керівники інших структурних підрозділів з питань цивільного захисту обласних та районних державних адміністрацій України.