На Коростенщині поліцейські привітали школярів з Днем знань і провели перші уроки безпеки

Дата: 01.09.2021 23:09

У загальноосвітніх закладах розпочалися профілактичні заходи правоохоронців «Урок з поліцейським». Ювенальні офіцери поліції на певний час стають учителями і проводять заняття з правової обізнаності або загальних правил безпечної поведінки.

1 вересня у загальноосвітні школи м. Коростеня на святкове шикування найменших школяриків завітали поліцейські ювенальної превенції Коростенського РУ. Правоохоронці привітали першачків та всіх учнів з Днем знань і побажали успіхів у навчанні.

Також ювенали провели для школярів уроки безпеки. Діти згадали правила поводження на дорогах та вивчили нові.

Під час такого уроку школярі обговорили з правоохоронцями небезпечні ситуації, в які можна потрапити дорогою до школи чи додому, або перебуваючи без супроводу дорослих.

Відсьогодні подібні уроки безпеки ювенали розпочинають у школах всього Коростенського району, щоб застерегти дітей від неприємностей, в тому числі щоб застерегти дітлахів від необдуманих вчинків та дій «за компанію», що можуть обернутися негативними наслідками.