Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк завітав на традиційний для коростенців Міжнародниий фестиваль дерунів

Дата: 04.09.2021 20:20

Юрій Тарасюк з радістю та почуттям глибокої поваги привітав коростенців зі святом, що об’єднує не тільки містян, але й жителів Коростенського раийону, України, гостей з інших держав світу та відзначив:

«Коростень – це місто зі славною історією, особливим колоритом, багате традиціями. Саме тут вершилась доля сучасної України. З цим містом пов’язують багато історичних фактів, які є доленосними для українців.

І сьогодні, у це яскраве та незабутнє свято, свято що об’єднує всі покоління, свято всіх, хто відчуває себе частиною великої родини, хочу побажати всім жителям Коростенської міської територіальної громади міцного здоров’я, щастя, родинного затишку! Зичу невичерпної енергії, мирного неба та натхнення на звершення добрих справ!»