Заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко зустрілась з пересічними громадянами з питання вакцинації

Дата: 07.09.2021 09:26

Напередодні погіршання погодних умов, з метою підвищення рівня імунітету від хвороби COVID-19 та враховуючи важливість вакцинування від цієї недуги у жителів Олевської територіальної громади Коростенського району,  заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко відвідала заклади освіти та пункти щеплень у селах Хмелівка, Сущани та Андріївка.

«Не варто боятися побічних ефектів, просто потрібно бути до них готовими. У практичному сенсі - щоб дома було жарознижуюче, щоб були одночасно і парацетамол, і ібупрофен, і щоб ви були готові до того, що у вас буде боліти рука. Тому якщо ви правша і багато пишете цією рукою, то вакцинуйтеся в ліву», - пояснила Лариса Хоречко.

Постійні зустрічі заступників голови Коростенської районної державної адміністрації з пересічними громадянами та освітянами щодо щеплення дають бажаний ефект.

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності