Виноградна лоза Валерія Кончаківського

Дата: 07.09.2021 12:26

Продовжуємо розповідати про цікавих людей, їх захоплення, про земляків, українців, які живуть і працюють поряд з нами. Днями ми завітали в гості до дуже цікавої, неординарної людини, людини, що плекає любов до землі, до природи – до Валерія Кончаківського.

Фото без описуНайбільша пристрасть Валерія Васильовича це розведення різноманітних сортів винограду, ожини, малини і навіть маракуйї. Улюбленій справі він разом з дружиною Наталією присвятили останні 8 років свого життя.

На сьогоднішній день на присадибній ділянці родини Кончаківських в селі Бехи Коростенської територіальної громади Коростенського району налічується близько 100 сортів колекційного винограду, вирощеного руками пана Валерія. Не відстає від нього і дружина. Пані Наталія, корінна коростенка, що нині живе в селі Бехи, своїми руками виростила та виплекала близько 70 сортових видів троянд.

Надзвичайна родина, що переїхала з міста в село, пишається своїми здобутками. А про виноград пана Валерія в Коростенському районі вже ходять легенди.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА