В Іршанській територіальній громаді молодь активно займається спортом в рамках проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України»

Дата: 08.09.2021 16:10

Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Іршанській територіальній громаді на території місцевого ліцею відбулась надзвичайна, яскрава подія, що зібрала в тісному колі не тільки учнів ліцею, але й поважних гостей.

З метою популяризації соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України» до Іршанського ліцею завітали заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський, директор Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА Максим Обшта, перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко, голова Іршанської територіальної громади Сергій Сахненко.

Відеотрансляцію заходу можете переглянути на офіційній сторінці Коростенської РДА у Фейсбук за посиланням.

Нагадаємо, що проєкт Президента України «Активні парки – локації здорової України» спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян. Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА