Обласний конкурс туристичної фотографії до Дня туризму

Дата: 09.09.2021 11:51

Подорожі, пізнання нового – невіддільна частина нашого життя. Жодна подорож не обходиться без відображення мандрівки у фото.

??Саме тому, нагадуємо, що Обласний туристичний інформаційний центр за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації, традиційно за два місяці до відзначення Дня туризму в Україні, оголосив обласний конкурс туристичної фотографії до Дня туризму.

Метою конкурсу є популяризація туристичних об’єктів та історико-культурної спадщини області, стимулювання творчої та пізнавальної активності мешканців та гостей Житомирської області заохочення до подорожей областю та розвиток внутрішнього туризму.

Конкурс проходить у таких номінаціях:

?«Туристичні магніти Житомирщини»

?«Моя історія мандрів» (може бути колаж)

?«Яскрава мить»

?Спеціальні призи: «За найбільшу кількість фото», «Унікальне фото», «Цікавий ракурс».

??Взяти участь у конкурсі може кожен охочий. Для цього, до ?15.09.2021 р., надсилайте на адресу обласного ТІЦу:

????(zhotic@ukr.net, м.Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, каб. 51, Житомирський обласний туристичний інформаційний центр) фото зроблені виключно на території Житомирської області.

Більше про конкурс можна дізнатися за телефоном ????47-44-20.