З початку року на Коростенщині поліція зареєструвала понад 50 випадків обкрадання осель, фактично кожне друге з цих правопорушень нині розкриті

Дата: 10.09.2021 10:09

Тема квартирних крадіжок залишається досі актуальною. За останню добу на території Коростенської громади зафіксовано 2 подібних факти. Наразі правоохоронці проводять першочергові заходи, щоб встановити причетних осіб.

Як свідчить практика, здебільшого злодії потрапляють до квартир чи будинків за тривалої відсутності господарів. Тож, аби уникнути неприємностей, правоохоронці радять:
- не викладайте у соціальних мережах детальні відомості про віддалений від дому відпочинок усією родиною. Краще поділіться такими світлинами після свого повернення;
- не відчиняйте двері незнайомим особам, які без потреби з вашого боку і під раптовим приводом ("дезінфекція", "слюсар", "встановлення кабельного телебачення", "працівник відділу соціального захисту" тощо) намагаються потрапити у вашу оселю;
- не варто хизуватися статками і фінансовими надходженнями;
- подбайте про надійне місце зберігання цінностей та заощаджень;
- збираючись залишити домівку на тривалий період, подбайте про надійні засоби чи послуги охорони помешкання.
Зверніть увагу! Заклеєні оглядові вічка у вхідних дверях (можливо, сусідських), малопомітні (тобто зовсім непомітні для сторонніх маячки (нитки, сірники, палички, обрізки карток і т д) на завісах чи вхідних отворах дверей – це ті орієнтири, що мають насторожити та змусити відразу поінформувати про ситуацію поліцейських.
В разі, якщо помітили підозрілих осіб, запам'ятайте їхній одяг, марку, номер і колір автомобіля та в якому напрямку вони від'їхали. Дочекайтеся на місці працівників поліції та наглядайте за квартирою, не заходячи всередину, щоб не знищити слідової інформації.