На території Коростенського району поліцейські проводять комплекс заходів під умовною назвою «Пішохід»

Дата: 11.09.2021 07:54

З 7 по 24 вересня на території Коростенського району поліцейські проводять комплекс заходів під умовною назвою «Пішохід», спрямований на профілактику аварійності та дотримання водіями і пішоходами Правил дорожнього руху. До їх проведення долучились поліцейські секторів реагування патрульної поліції Коростенського районного управління поліції.

Правоохоронці проводять бесіди з водіями транспортних засобів та пішими учасниками дорожнього руху, роз’яснюючи правила безпеки на дорозі.

В рамках таких заходів впродовж трьох днів патрульні припинили 22 відповідних правопорушення. З них 16 – за ч.1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) та 6 – за ч. 1 ст. 122 (в частині ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах)  КУпАП. Відповідно до законодавства такі діянні караються штрафом у розмірі 255 гривень.

Друзі, дбайте про свою безпеку! Будьте уважними учасниками дорожнього руху! Перетинайте дорогу лише у встановлених місцях, вимикайте навушники та не спілкуйтесь по мобільному телефону на проїзній частині.