Увага! Змінено термін подачі заявки та конкурсні роботи на участь у Конкурсі «Розкажи світу про свого тата!»

Дата: 11.09.2021 08:40

На адресу управління соціальної політики надійшли численні звернення з проханням продовжити термін подачі заявки та конкурсні роботи на участь у Конкурсі «Розкажи світу про свого тата!».

З огляду на зазначене, організаційний комітет по підготовці та проведення онлайн районного конкурсу «Розкажи світу про свого тата!» прийняв рішення продовжити термін подачі заявки на участь у Конкурсі та конкурсні роботи: вітальну відеолистівку (посилання на YouTube) до 17 год. 13 вересня 2021 року.

З 14 по 15 вересня 2021 року на офіційній сторінці Коростенської райдержадміністрації у соціальній мережі Facebook відбуватиметься онлайн-голосування. 15-17 вересня 2021 року за найбільшою кількістю вподобайок буде визначено переможців Конкурсу.

З деталями проведення Конкурсу можна ознайомитись тут.

Лілія Ситнік,

начальник управління соціальної політики