Логотип Diia Державний Герб України

З Днем фізичної культури і спорту!

Дата: 11.09.2021 09:38

Шановні спортсмени, ветерани спорту, вчителі фізичного виховання, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, вболівальники!

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської райдержадміністрації від щирого серця вітає Вас з днем фізичної культури і спорту, святом здорових цілеспрямованих людей.

Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – це ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Ми вшановуємо та висловлюємо вдячність всім спортсменам - активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителям фізичної культури загальноосвітніх шкіл, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам району.

Користуючись нагодою, зичимо усім спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Нехай щастить усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і спортом та не стоїть осторонь виру спортивного життя — міцного  здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог!

Бажаємо кожному жителю району, щоб фізична культура і спорт стали союзниками, принесоли радість і енергію, відчуття вічної молодості!