Логотип Diia Державний Герб України

В Коростенській територіальній громаді відбувся І Фестиваль вуличного кіно

Дата: 13.09.2021 15:35

11 вересня в парку культури та відпочинку «Древлянський» Коростенської територіальної громади відбувся перший в Україні Фестиваль вуличного кіно.

Ідея створити такий кінофестиваль народилася в громадській організації «Житомирська кінокомісія». Підтримали та допомогли провести Фестиваль  голова державного агенства України з питань кіно Марина Кудерчук, народні депутати України, керівництво Коростенської територіальної громади.

Підготовка до Фестивалю зайняла приблизно 6 місяців, а вже 11 вересня жителі громади та гості Коростеня змогли насолодитися яскравою та позитивною атмосферою І Фестивалю вуличного кіно.

Фестивальна програма складалася із трьох частин:

• короткого метра,
  • аматорського кіно,
  • дитячого кіно.

Також цього дня під час проведення Фестивалю відбулись прем’єри:

• документальної картини «Хор Верьовки NOW» від режисера Володимира Шпака,
  • документальна стрічка «З України до Голлівуду» – режисер Станіслав Сукненко,
  • документальна картина «Північ АТО» – режисер житель міста Коростеня Дмитро Січень,
  • сімейний фільм «Фокстер і Макс» – режисер Анатолій Матешко,
  • художня повнометражна стрічка «Легенда про княгиню Ольгу» – режисер Юрій Іллєнко.

На свято кіномистецтва завітали співачка Марія Бурмака та чоловічий квінтет легендарного колективу Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г.Верьовки.

Фестиваль відбувся простонеба і залишив масу позитивних вражень як у дорослих, так і дітей.

Враження про Фестиваль написав і голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк на своїй офіційні сторінці у мережі Фейсбук:

«Разом з гостями Фестивалю насолодився цікавими локаціями, короткометражними українськими фільмами, виступом Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г. Верьовки та концертом Марії Бурмаки».

Ірина Вознюк,

начальник відділу інформаційної діяльності