Забезпечення житлом за кошти державної субвенції

Дата: 16.09.2021 19:08

15.09.2021 при районній державній адміністрації  проведено засідання комісії  з визначення напрямів та  об’єктів, на які у 2020 році буде  спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно до  постанови  Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р № 515 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»)   особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Лукиші Андрію Володимировичу  надано дозвіл на  оформлення  права власності на об’єкт житлової нерухомості (квартиру), яка придбана відповідно до Договору купівлі – продажу   в місті Житомирі.

Заступник  начальника  – начальник

відділу по роботі з персоналом та

юридичного забезпечення

УСП Коростенської РДА