На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення

Дата: 16.09.2021 20:32

За ініціативи Офісу Президента України щодо розвитку фізичної культури та спорту, популяризації соціального проєкту «#АктивніПарки – локації здорової України», який входить до загальнонаціональної програми Президента України «#ЗдороваУкраїна», на території відкритих локацій «Активних парків першої черги» буде організовано тренування відповідно до розроблених планів тренувань із залученням модератора (регіонального спортсмена) на наступні 2-3 тижні.

За інформацією Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, тренування будуть відбуватися зранку та увечері 3 рази на тиждень (6 тренувань на тиждень).

Тренування будуть проводити регіональні спортсмени, директори спортивних шкіл, приватні тренери для різних вікових груп (руханки, легкоатлетичні забіги, гімнастика, фітнес, йога, зайняття для молодих мам, зайняття для дітей тощо).

Долучитися до тренувань можна за такими адресами:

у смт Попільня на спортивному майданчику за адресою вул. Героїв Майдану, 32;

у м. Бердичів на спортивному майданчику за адресою Площа Центральна, 1;

у смт Хорошів на спортивному майданчику за адресою вул. Соборна, 7;

у смт Іршанськ на спортивному майданчику за адресою вул. Шевченка, 20;

у смт Пулини на спортивному майданчику за адресою вул. М. Грушевського, 20.

З метою отримання більш детальної інформації щодо проведення тренувань на вищевказаних локаціях просимо звертатися до місцевих відділів та управлінь, що реалізовують державну політику у галузі фізичної культури та спорту на місцевих рівнях.

Також звертаємо увагу на те, що відповідно до погодних умов графіки тренувань можуть бути змінені.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки

#ЯвАктивномуПарку #ТренуюсьВАктивномуПарку