Дата: 17.09.2021 23:07

Працівники Коростенської районної державної адміністрації долучились до всеукраїнської акції «Let’s do it Ukraine» – учасника загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 50 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня долучаються до Всесвітнього дня прибирання у своїй країні.

Мета акції розвивати екологічну культуру, навички правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Основна ціль заходу – чистий світ, свідоме споживання ресурсів планети на шляху до «Zero Waste».

В результаті прибирання зібрано близько 480 кг сміття на ділянці дороги Чолівка - Поліське.

Завдяки глобальній співпраці ми розвиваємо корпоративну соціальну відповідальність, колективне усвідомлення, впливовий міжгалузевий сектор і багатонаціональне співробітництво. Разом ми можемо досягти здійснення необхідних позитивних змін в суспільстві та стало розвивати наші громади.

Запрошуємо усіх бажаючих долучилися до ініціативи «Let’s do it Ukraine» та прозвітувати про роботу на офіційному ресурсі https://letsdoitukraine.org/digitalcleanup/

Більше інформації тут

#побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday