Шановні працівники фармацевтичної галузі області! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 18.09.2021 08:00

Ваша робота – важлива складова лікувального процесу, оскільки від вас багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних препаратів. Завдяки вам фармацевтична галузь успішно розвивається і трансформується, з’являються сучасні якісні лікарські засоби, нові способи захисту їх від підробок.

Вашу професію поважають у суспільстві, адже вона пов’язана із збереженням найдорожчого для кожної людини – здоров’я.

Дякуємо вам, фармацевти, провізори, дистриб’ютори, виробники лікарських засобів, за працелюбність і відповідальність, професіоналізм і відданість справі, за небайдужість та бажання допомогти.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту та родинного затишку. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк