З неповнолітнім підобліковим Коростенського РВ №1філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

Дата: 18.09.2021 08:46

17 вересня 2021 року відбулась планова зустріч неповнолітнього  суб’єкта пробації з представницею Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко.

Спеціаліст ЦБВПД розповіла що безоплатна правова допомога буває двох видів: первинна (консультування, роз’яснення з правових питань) і вторинна (складання процесуальних документів, представницькі послуги, захист у суді) та хто має право на останню і нагадала, що у разі будь-яких правових питань можна телефонувати на єдиний номер гарячої лінії системи БПД: 0-800-213-103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів) або звертатися безпосередньо до місцевого центру правової допомоги.

Додатково, психолог Коростенського РВ №1 Андрій Шевчук провів мотиваційну бесіду з неповнолітнім щодо підготовки до самостійного життя, усвідомлення широкого кола своїх можливостей,посилення відповідальності за власні вчинки.

Спільний пошук шляхів розв’язання існуючих проблем дає можливість стимулювати підлітка до роботи над собою, повернути віру  у те, що можна реалізувати себе та мотивує поводитись у певних рамках, утримуватись від порушень правил поведінки.