Вітання Юрія Тарасюка жителям міст Малин, Овруч та селища Лугини

Дата: 18.09.2021 12:04

18 та 19 вересня свято – День міста відзначають міста Малин - 1130 років, Овруч – 1075 років та селище Лугини – 415 років.

Ці населені пункти оновленого, великого Коростенського району мають багату історичну спадщину, кожен по-своєму визначається особливою атмосферою, добрими традиціями, надбаннями. Сповненні любов’ю до України вони надихають своєю душевністю, привітністю людей та неабияким колоритом.

Від імені колективу Коростенської районної державної адміністрації, від себе особисто я щиро та сердечно вітаю сьогодні жителів Малинщини, Овруччини, Лугинщини зі святом!

Дякую за вашу щоденну працю на благо нашої держави, велику любов до рідної землі та справжню відданість українському народові!

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла, затишку, добробуту, успіхів в роботі та в житті, здійснення всіх мрій та задумів! Хай береже всіх вас і Україну Господь Бог та дарує мир та злагоду нашому Коростенському району! Зі святом!

голова Коростенської районної державної адміністрації
Юрій Тарасюк