Щиро вітаємо усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, з професійним святом – Днем працівника лісу!

Дата: 19.09.2021 09:06

День працівників лісу – це професійне свято відзначають не тільки фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, целюлозно-паперових, деревообробних підприємств, але і всі ті, хто з любов'ю і повагою ставиться до лісу.

Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу й істинну ціну своєї праці.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок працівників лісового господарства. Кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і, бажано, не одне; і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень.

У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Інформація відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики Коростенської РДА