В Горщиківській громаді відбулись обласні змагання воїнізованого кросу на приз генерал-полковника Жмаченка П.Ф.

Дата: 19.09.2021 09:32

18.09.2021р. на базі Горщиківського ліцею відбулися обласні змагання воїнізованого кросу на приз нашого земляка, уродженця с. Поліське, генерал- полковника Жмаченка П.Ф. Саме він очолював ДТСААС України протягом десяти років.

На сьогодні - це громадська організація" Товариство сприяння обороні України", яка цього року відзначає своє 30-річчя і є продовжувачем великої справи у вихованні патріотів нашої держави.

Незважаючи на несприятливі погодні умови - дощ, вітер, на змагання прибуло 18 команд з усієї області. Воїнізований крос - це перевірка готовності нашої молоді до служби у Збройних Силах України.

І ми пишаємося, що кращими серед них виявилися наші хлопці - Здота Ярослав та Саган Дмитро зі своїм керівником, вчителем Пархомчуком В М.: командне - 1 місце, в особистому забігу - 3 місце у Здоти Ярослава, за що отримали грошову винагороду та ціннні подарунки.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту висловлює щиру подяку учасникам змагань, керівнику Пархомчуку В.М., суддям.Особисто хочу подякувати керівництву Горщиківського ліцею та вчителям , які надали матеріальну і моральну допомогу в організації змагань.

Зоя Сапотніцька,

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Горщиківської сільської ради.