Місто Малин відзначило 1130 років

Дата: 19.09.2021 10:05

18 вересня за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка його перший заступник Сергій Кириченко спільно із заступником голови Коростенської районної ради Оленою Харченко привітали місто Малин з Днем народження. В цьому році місту з багатою історичною спадщиною виповнилося 1130 років!

Місто Малин - це місто з особливою атмосферою та неповторним колоритом, в якому живуть привітні, роботящі люди. Люди, що творять історію Малинщини, бережуть її традиції, надбання та примножують їх.

Цього святкового дня від імені Коростенької районної державної адміністрації, Коростенскої районної ради кращих з кращих жителів Малинської громади Сергій Кириченко та Олена Харченко нагородили грамотами, квітами та від усієї душі побажали процвітання, розвитку Малину, успіхів його жителям.

Загалом, за словами жителів та гостей Малина, День міста пройшов на найвищому рівні.

Підсумовуючи урочистий день Сергій Кириченко подякував міському голові м. Малин Олександру Ситайлу та всім організаторам за чудове свято!

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА.