У Коростені поліцейські провели урок дорожньої безпеки для юних пішоходів

Дата: 21.09.2021 08:21

16 вересня співробітники патрульної служби районного управління провели урок дорожньої безпеки для вихованців дитячого закладу «Берізка» на Коростенщині.  Правоохоронці розповіли дітям, яких правил поведінки на дорозі треба дотримуватись та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними.

Після бесіди, вікторин та ігор, поліцейські продемонстрували дітям службовий автомобіль та спецзасоби, які вони щоденно використовують у своїй роботі.
Правоохоронці подякували адміністрації дитячого закладу за запрошення та гарний настрій, який подарували їм юні коростенці.

Також В’ячеслав Волківський наголосив, що впродовж усього навчального періоду  проведення подібних заходів заплановано у всіх дошкільних та шкільних закладах Коростенщини.