Юрій Тарасюк взяв участь у нараді щодо створення інформаційної аналітичної системи управління територіями в Житомирській області

Дата: 21.09.2021 12:29

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно з керівниками райдержадміністрацій, головами територіальних громад та представниками уповноважених органів з питань містобудування та архітектури Житомирської області взяв участь в нараді, яку проводить Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Під час наради було розглянуто питання щодо створення інформаційної аналітичної системи управління територіями в Житомирській області на базі Поліського національного університуту відбулась презентація тестової версії системи на рівні область-район-громада.