Кожна громада безкоштовно отримає картосхему своєї території

Дата: 21.09.2021 13:11

За ініціативи Мінрегіону та територій при підтримці Координатора проектів ОБСЄ в Україні для кожної територіальної громади експерти розробили картосхему.

Це один із важливих та обов’язкових інструментів планування розвитку територіальної громади. На їх основі громади зможуть детальніше планувати розвиток своїх територій – позначати як існуючі, так і проектні об’єкти соціальної і транспортної інфраструктури, будувати маршрути руху громадського транспорту, туристичні маршрути, тощо. Також дані картосхеми стануть у пригоді при визначені та встановлені меж територіальних громад, населених пунктів, зонування території.

Презентація ініціативи відбудеться 23 вересня о 12 год в Українському кризовому медіа центрі, де громади дізнаються, де та як можна отримати картосхеми.

Учасники заходу:

???? Вячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України,

???? Євген Побережний, спеціаліст з виборів та врядування Координатора проектів ОБСЄ в Україні,

???? Павло Остапенко, координатор групи експертів з картографії та геопросторових даних (Координатора проектів ОБСЄ в Україні),

???? Сергій Каліман (Sergey Kaliman), голова Василівської міської територіальної громади (Запорізька область).

Трансляція заходу - на YouTube та Facebook сторінках Український кризовий медіа-центр, а також на Facebook сторінці порталу "Децентралізація".