Коростенське районне управління поліції інформує про події з 20 по 26 вересня у цифрах

Дата: 27.09.2021 15:31

Упродовж минулого тижня до Коростенського районного управління поліції надійшло 332 повідомлення про події, із них 13 кримінального характеру, серед яких 2 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, 2 крадіжки, ДТП та інші. У 7 випадках правоохоронці встановили причетних осіб.

За минулий тиждень поліцейські розкрили 10 кримінальних правопорушень, які були вчинені раніше та по яким особам оголошено про підозру.

Коростенські правоохоронці за минулий тиждень склали 278 адміністративних матеріалів, з яких 13 - за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей), 18 – за ч.1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, що не має при собі посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документу на транспортний засіб), 4 -за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) та інші.