Дата: 27.09.2021 09:40

Сьогодні в рамках проведення Всеукраїнських навчань "Об’єднані зусилля-2021" голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк взяв участь в координаційній нараді з питань територіальної оборони штабу ТРО Коростенського району.

"Відзначу, що зараз, коли на сході нашої країни йде війна, Крим знаходиться в окупації РФ, а на кордоні України в Республіці Білорусь знаходяться російські війська, надзвичайно важливо вивчати та налагоджувати питання організації охорони важливих стратегічних об’єктів, протидії диверсійним діям противника, прикриття держкордону, несення служби на блокпостах та ін", - підсумував нараду Юрій Тарасюк.