В рамках Всеукраїнських навчань "Об’єднані зусилля-2021"

Дата: 27.09.2021 19:00

Сьогодні командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич в місті Коростені спільно із головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком перевірили хід виконання завдання підрозділів територіальної оборони на території міста та району, а саме як здійснюється:

• розгортання та робота пунктів управління тер оборони;
  • охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об'єктів та комунікацій;
  • розгортання та несення служби на блокпостах;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними групами супротивника, антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами;
  • підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (в районі, місті).
  • Фото без опису

Нагадаємо, що з 22 вересня по 1 жовтня 2021 року на території Коростенського району в рамках Всеукраїнських навчань "Об’єднані зусилля-2021" розпочались навчальні збори з військовозобов’язаними військової частини А7309 (окремий батальйон територіальної оборони Коростенського району).

У зв’язку з вищевказаним, просимо населення міста та району з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, що можуть бути створені під час навчань, та не панікувати при появі в громадських місцях озброєних військовослужбовців.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації