Опитування стосовно діяльності Експортно-кредитного агентства

Дата: 28.09.2021 10:27

Запрошуємо взяти участь в опитувані Приватним акціонерним товариством «Експортно-кредитне агентство» (далі – ЕКА для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери.

Результати опитування допоможуть сформувати краще розуміння потреб діючих та потенційних експортерів та визначити перелік послуг ЕКА, що мають бути впроваджені та/або удосконалені. ЕКА гарантує конфіденційність наданої інформації, а зібрані дані будуть використані виключно з метою поліпшення роботи ЕКА та не будуть передаватися третім особам.

Взяти участь у опитуванні можна за посиланням: https://forms.gle/uyJ647jJFTawLog16.

Відділ агропромислового розвитку,

екології та економічної політики