Поліцейські в автомобілі порушника ПДР виявили мішок з коноплями

Дата: 28.09.2021 12:33

27 вересня поліцейські сектору реагування патрульної поліції Овруцького відділу  під час перевірки автомобіля виявили у багажнику щойно зірвані рослини конопель. Інспектори зупинили транспортний засіб через ігнорування його водієм Правил дорожнього руху. Нині керманичеві загрожує адміністративне та кримінальне покарання за обидва правопорушення.

Близько 15:30 патрульні помітили на автодорозі Виступовичі-Житомир, неподалік села Великого Гаю Овруцької територіальної громади, автомобіль «Мазда», водій якого порушив Правила дорожнього руху. Відтак поліцейські зупинили транспортний засіб для перевірки. За кермом знаходився 21-річний житель м. Овруча, а поруч - 20-річний пасажир.

Під час огляду транспортного засобу з’ясувалось, що у багажнику знаходиться мішок з рослинами, схожими на коноплі. За словами водія, зілля належить його пасажирові.

Тож на місце події прибула слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (м.Овруч) Коростенського РУ поліції.

За словами власника багажу, вказані рослини він випадково знайшов та вирвав для власного споживання.

Нині триває подальше з’ясування всіх обставин. Виявлене зілля поліцейські вилучили і у подальшому  направлять його на експертне дослідження.

Попередня кваліфікація події - ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді значного штрафу або виправних робіт на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.

Коростенське районне управління поліції