ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПЛАКАТІВ ТА МАЛЮНКІВ! «НІ- ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!», «МОЄ ЖИТТЯ –СВОБОДА!»

Дата: 01.10.2021 13:38

У Житомирській області заплановано проведення виставки плакатів та малюнків учнів загальноосвітніх закладів «Ні – торгівлі людьми», «Моє життя – свобода!».

Заходи будуть проведенні з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми  (18.10.2021), Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (25.11-10.12.2021), Міжнародного дня прав людини (10.12.2021), Міжнародного дня боротьби за скасування рабства (02.12.2021).

Ураховуючи зазначене, просимо провести у закладах освіти серед учнівської молоді виховні години, флешмоби тощо на зазначені теми із оформленням плакатів, малюнків з урахуванням заходів по COVID-19.

Малюнки, плакати, буклети надсилати до 08.10.2021 року на адресу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

( м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 3/14, каб 126).