Сергій Кириченко привітав освітян Малинщини з професійним святом

Дата: 01.10.2021 19:27

Напередодні Дня працівників освіти, який традиційно відзначається щорічно в першу неділю жовтня, за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка його перший заступник Сергій Кириченко привітав освітян Малинщини грамотами, подяками Коростенської райдержадміністрації та Коростенської районної ради.

Він відзначив важливу місію, яку виконують вчителі, вихователі, що вкладають душу, серце, розум у своїх учнів та вихованців, допомагають молоді відкривати скарбницю знань, науки та мудрості.

«Вчителі – це не тільки люди, які навчають нас наукам, вони є носіями культурних цінностей нашого народу. Щира вдячність вам за майстерність та надзвичайну віддачу душевних сил, за добросовісне служіння справі і невтомний творчий пошук. Зі святом вас, шановні педагоги!», - зазначив у вітальному слові Сергій Кириченко.

Також цього дня перший заступник голови Коростенської РДА привітав працівників дитячої міської бібліотеки з Всеукраїнським днем бібліотек!

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА.