Молодь Житомирщини запрошують до участі в історичному диспуті про «Олевську республіку». РЕЄСТРАЦІЯ

Дата: 05.10.2021 10:53

07 жовтня в молодіжному просторі “Ідея-Клуб”, що створений на базі Житомирської обласної бібліотеки для дітей, відбудеться історичний диспут “Олевська республіка – етап українського державотворення”.

Диспут  присвячений 80-й річниці від дня утворення Тарасом Бульбою-Боровцем “Олевської республіки”.

Коли? Початок о 16:00.

Де? вулиця Пушкінська, 36, м. Житомир.

Серед учасників – доктор історичних наук, професор кафедри історії України Житомирського державного університету імені І.Франка Сергій Стельникович, кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук Поліського національного університету Геннадій Махорін.

Запрошуємо зацікавлену молодь до участі у заході.

Реєстрація триває до 06 жовтня за номером телефону: 096 468 87 87 Тетяна.

Нагадаємо, що 01 жовтня розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.