Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ

Дата: 13.10.2021 12:47

Наприкінці листопада цього року планується завершити реконструкцію (термомодернізацію) Центру розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова, яке здійснюєтьсяу рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

“Центр розвитку дитини було побудовано 40 років тому й потребував ремонту задля створення комфортних умов для вихованців. Маленькі жителі нашої громади з нетерпінням чекають на відкриття реконструйованого та утепленого центру, аби із задоволенням проводити у ньому час та відкривати для себе країну знань. Таку можливість вихованці отримали завдяки програмі Президента України “Велике будівництво””, – зазначають у Новоборівській громаді.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, реконструкцію Центр розвитку дитини розпочато у 2021 році за кошти державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету Новоборівської селищної територіальної громади.

На сьогодні об’єкт має високий ступень будівельної готовності:

• утеплено та оздоблено фасади;
  • встановлено металопластикові вікна;
  • влаштовано нові інженерні мережі;
  • завершено штукатурні роботи.

Наразі проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Як проходить реконструкція Центру розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова дивіться нижче у ФОТОРЕПОРТАЖІ.

Із ВІДЕО проведення робіт на об’єкті “Великого будівництва” у Новоборівській громаді можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми «Велике будівництво» також на завершальному етапі перебуває реконструкція Житомирського обласного онкологічного диспансеру.