Слідчі Коростенського РУ поліції оголосили чоловіку підозру у незаконному зберіганні зброї

Дата: 13.10.2021 15:51

Наприкінці вересня поліцейські провели низку санкціонованих обшуків за місцями проживання підозрюваних у причетності до незаконного обігу зброї та наркотиків. У результаті вилучили пакунки з білим порошком та подрібненою рослинною масою. А у 17-річного коростенця – ще й пістолет.

Вилучене правоохоронці направили на експертні дослідження. Днями поліцейські отримали висновок фахівців, відповідно до якого вилучений пістолет дійсно є вогнепальною зброєю.

Відтак слідчий Коростенського районного управління поліції оголосив 17-річному жителю райцентру про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Досудове розслідування, у тому числі й щодо зберігання наркотичних речовин, триває.

Чинним законодавством носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.