В Овручі велосипедистка потрапила під колеса іномарки: поліція проводить розслідування

Дата: 13.10.2021 16:03

Дорожньо-транспортна пригода сталася 12 жовтня близько 20:45 у м. Овруч.

Попередньо, водій автомобіля «Форд», 36-річний овручанин, рухаючись вулицею міста, допустив зіткнення з велосипедисткою, 45-річною місцевою жителькою.

У результаті ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була ушпиталена до травматологічного відділення Овруцької лікарні.

Нині триває з'ясування причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.

Водіям автомобілів нагадує: аби мати змогу контролювати транспортний засіб і вчасно уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху та пам'ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів. Зауважте, що такі керманичі є повноправними учасниками дорожнього руху, тому слід ставитися до них з повагою.