За минулу добу поліцейські виявили на пилорамі необлікований ліс

Дата: 13.10.2021 16:08

12 жовтня близько 12 години до поліції надійшло повідомлення, що у с. Ялцівці Малинської територіальної громади на території деревообробного підприємства зберігається необлікована сировина. На місці події працювала слідчо-оперативна група Малинського відділення.

Поліцейські встановили, що власником підприємства є 41-річний житель сусіднього села. Під час перевірки чоловік надав пояснення щодо деревини. Наразі триває встановлення усіх обставин у рамках відкритого кримінального провадження. Зібрана інформація перевіряється.

Попередня кваліфікація події – ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Деревина вилучена та передана на відповідальне зберігання.