Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк долучився до проекту «Greening of the planet”

Дата: 13.10.2021 16:36

12 жовтня спільно з головою Житомрської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечко, депутатами обласної ради та головами територіальних громад Коростенського району долучився до проекту «Greening of the planet» ініціатором якої виступив благодійний фонд «Озеленення України».

Усім відомо, що ліси – це зелені легені нашої планети, що наповнюють атмосферу киснем. Чотири дорослих дерева за добу віддають в атмосферу стільки кисню, що його вистачає для дихання однієї людини.

Тож цього дня було створено Алею громад із 66 нових дерев. Кожне деревце представлятиме свою територіальну громаду Житомирської області.
Саме цим вчинком було започатковано акцію «Єдність громад Житомирщини», яка відбулась в рамках глобального проєкту «Greening of the planet».

Головними завданнями проєкту «Greening of the planet» є:
Висадити 1 000 000 дерев по всій Україні;
Сприяти протягом року у висадженні парків та алей;
Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців.

І на завершення робочого дня спільно з начальником Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Сахнюком та радником президента Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, генеральним директором Книги Рекордів України, головним ініціатором проекту «Greening of the planet»  Ганною Крисюк з ознайомчим візитом завітали до ДП «Овруцьке лісове господасртво» Ігнатпільське лісництво тепличне господарство та ДП «Коростенське ЛМГ» Бехівське лісництво.

Начальник відділу інфлрмаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю