Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк привітав з наступаючим святом Днем захисника та захисниць України

Дата: 13.10.2021 16:43

Сьогодні в Ушомирської територіальній громаді відбулись урочистості з нагоди Дня захисника і захисниць України.

До вітань долучився і голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник міського голови Коростенської ТГ Володимир Корнійчук, секретар Ушомирської сільської ради Микола Шутенко, командир військової частини Анатолій Пилипчук.

У цей день військових вітали теплими та добрими словами вдячності та пошани, піснями, грамотами, подяками та цінними подарунками.

Також під час урочистостей усі військовослужбовці та гості свята хвилиною мовчання вшанували пам‘ять тих, хто загинув захищаючи нашу державу.

«Дорогі захисники та захисниці  нашої Української держави, ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність жителів України.

Сердечно вітаю вас з Днем захисникаі захисниць України, Днем козацтва, Днем створення УПА – святами, які увібрали в себе багаті та славні традиції, уособлють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.

Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави!», - на свої сторінці у соціальній мережі Фейсбук відзначив Юрій Володимирович.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської РДА

Ірина Вознюк