Вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 08:00

Дорогі захисники і захисниці України, шановні жителі Коростенського району!

14 жовтня Україна відзначає свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних чоловіків та жінок, що захищають нашу державу, стоять на варті миру, спокою та добробуту України.

Недаремно День захисників та захисниць України, День українського козацтва відзначається 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці, адже козацтво – це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, а також жінок, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі.

Щиро бажаємо усім захисникам і захисницям України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій – в ім’я миру та спокою на українській землі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

Шана і слава захисникам України! Слава Україні!

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк